Nawigacja
* Strona Główna
* Galeria zdjęć
* Download
* Kontakt do nas
* Kontakt
Patronat UMCS
Umowa patronacka z UMCS
Współpraca z UMCS
Społeczność szkolna
Dyrekcja
Nauczyciele
Pedagog i psycholog
Klasy i wychowawcy
Rodzice
Nasza szkoła
Dokumenty szkolne
Baza lokalowa
Historia
Patron
Osiągnięcia uczniów
Nasi najlepsi
Biblioteka
Wydarzenia biblioteczne >
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica
PaT
SK PCK
Wolontariat
Klasy integracyjne
Klasy integracyjne >
Nasza codzienność >
Historia klas integracyjnych
Świetlica terapeutyczna
Klasy sportowe
Klasy sportowe
Aktualnosci sportowe >
Błękitna Szkoła
Biała Szkoła
Organizacja roku szkol.
Kalendarz roku szkolnego
Plan lekcji 2017/18
Wykaz podręczników
Samorząd Uczniowski
Skład SU
Działalność SU >
Archiwum SU
Klub "YOLO"
Regulamin klubu
Działalność klubu

Młode talenty
Polecane strony
Użytkownik strony
BIP szkoły
Nasi najlepsi



Uczniowie wyróżnieni za wyniki w nauce w roku szkolnym 2014/2015:

KLASA

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

ŚREDNIA NAUCZANIA

OCENA ZACHOWANIA

I A

ZUZANNA MALINOWSKA

WERONIKA DUKLEWSKA

KAMIL KARAŚ

KORNELIA ROPIAK

5,00

4,75

4,75

4,75

wz

wz

wz

wz

I C

RAFAŁ MUSZYŃSKI

PAWEŁ PIECH

5,06

4,88

wz

wz

I D

AMANDA KAPKA

4,75

wz

II A

ZUZANNA BAKA

SZYMON KARWOWSKI

5,13

4,80

wz

wz

II C

PATRYCJA HAWRYLAK

MATEUSZ WRZYSZCZ

TOMASZ BĄCZEK

GRZEGORZ LIPIŃSKI

PAULINA MATEJCZUK

JAN SUPROWICZ

BARTŁOMIEJ ZUB

5,07

4,87

4,80

4,80

4,80

4,80

4,80

wz

wz

wz

wz

wz

wz

bdb

II D

KATARZYNA POLAK

KLAUDIA WÓJCIK

5,33

5,07

wz

wz

III A

KAMILA CZYŻAK

ALEKSANDRA MARCYNIUK

BARBARA PELICA

ADRIANNA DUDA

SYLWESTER KOT

WERONIKA WÓJCIK

5,17

5,06

5,00

4,89

4,89

4,83

wz

wz

wz

wz

wz

wz

III C

KAROLINA OBUCHOWSKA

KATARZYNA MAZURKIEWICZ

ADRIAN SMYK

PIOTR WIKIRA

5,17

4,78

4,78

4,78

wz

wz

bdb

bdb

III D

KAMILA MRÓZ

ALEKSANDRA KOZYRA

5,17

4,78

wz

wz


Uczniowie wyróżnieni za wyniki w nauce w roku szkolnym 2013/2014:

1.    Patrycja Jaroszek –  kl. III D (5,39)
2.    Krzysztof Siegieda  –  kl. III D (5,33)
3.    Adrian Mróz – kl. III B (5,33)
4.    Adrianna Orzeł – kl. III E (5,28)
5.    Katarzyna Polak – kl. I D (5,25)
6.    Patrycja Hawrylak – kl. I C (5,13)
7.    Aleksandra Marcyniuk – kl. II A (5,07)
8.    Zuzanna Baka – kl. I A (5,06)
9.    Aleksandra Janiuk – kl. III D (5,06)
10.  Angelika Okoń – kl. III E (5,00)
11.  Patrycja Sowa – kl. III C (5,00)
12.  Kamila Mróz – kl. II D (5,00)
13.  Grzegorz Lipiński – kl. I C (5,00)
14.  Tomasz Bączek – kl. I C (5,00)
15.  Patryk Woś – kl. III D (4,94)
16.  Karol Samorański – kl. III D (4,94)
17.  Barbara Pelica – kl. II A (4,93)
18.  Kamila Czyżak – kl. II A (4,93)
19.  Bartosz Kuchta – kl. III C (4,89)
20.  Klaudia Wójcik – kl. I D (4,88)
21.  Mateusz Wrzyszcz – kl. I C (4,88)
22.  Jan Suprowicz – kl. I C (4,88)
23.  Karolina Obuchowska – kl. II C (4,87)
24.  Sylwester Kot – kl. II A (4,87)
25.  Michał Galant – kl. I C (4,81)
26.  Szymon Karwowski – kl. I A (4,81)
27.  Monika Golan – kl. III E (4,78)
28.  Oliwia Ładycka – kl. III C (4,76)
29.  Karolina Adamczyk – kl. I D (4,75)
30.  Bartłomiej Zub – kl. I C (4,75)
31.  Paulina Matejczuk – kl. I C
(4,75)

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Rok szkolny 2016/2017

Wirtualny spacer
po szkole

Patronat UMCS

Certyfikat Powiatowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie w Łęcznej

>>Informacje

DYPLOM
''Złotej Szkoły''

Młode talenty
Film z VI Koncertu Młodych Talentów