Nawigacja
* Strona Główna
* Galeria zdjęć
* Download
* Kontakt do nas
* Kontakt
Patronat UMCS
Umowa patronacka z UMCS
Współpraca z UMCS
Społeczność szkolna
Dyrekcja
Nauczyciele
Pedagog i psycholog
Klasy i wychowawcy
Rodzice
Nasza szkoła
Dokumenty szkolne
Baza lokalowa
Historia
Patron
Osiągnięcia uczniów
Nasi najlepsi
Biblioteka
Wydarzenia biblioteczne >
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica
PaT
SK PCK
Wolontariat
Klasy integracyjne
Klasy integracyjne >
Nasza codzienność >
Historia klas integracyjnych
Świetlica terapeutyczna
Klasy sportowe
Klasy sportowe
Aktualnosci sportowe >
Błękitna Szkoła
Biała Szkoła
Organizacja roku szkol.
Kalendarz roku szkolnego
Plan lekcji 2017/18
Wykaz podręczników
Samorząd Uczniowski
Skład SU
Działalność SU >
Archiwum SU
Klub "YOLO"
Regulamin klubu
Działalność klubu

Młode talenty
Polecane strony
Użytkownik strony
BIP szkoły
Klasy sportowe
Rok szkolny 2016/2017

Uczniowie klasy I „a” - sportowej:
Bąk Kamila, Bednarz Adrian, Bochniarz Anna, Falkowski Antoni, Fiuk Dawid, Grabowski Krzysztof, Kozera Zuzanna, Marcinek Patryk, Mazur Milena, Mileszczyk Patryk, Nowak Julia, Oleszek Dawid, Ostrowski Nikolas, Piątkowski Kamil, Sawka Natalia, Sikora Dominika, Sławińska Emilia, Tarasiński Kamil, Tomkiewicz Bartłomiej, Tupaj Kacper, Więckowski Kacper, Winiarski Jakub.

Zajęcia prowadzą: Dariusz Korzeniewski – piłka nożna, Izabela Czupryn – szkolenie ogólne, Stanisława Pasieczna – piłka siatkowa, Agnieszka Kwiecińska – szkolenie ogólne.

Cała klasa


Dziewczynki


Chłopcy




Rok szkolny 2015/2016


W klasie III  „a” zajęcia z dziewczętami prowadzą: mgr Agnieszka Kwiecińska (szkolenie siatkarskie) i mgr Stanisława Pasieczna (szkolenie ogólne). Zajęcia z chłopcami prowadzą:  mgr Dariusz Korzeniewski  (szkolenie z piłki nożnej) i mgr Izabela Czupryn (szkolenie ogólne).




Dziewczęta klasy trzeciej: Arciszewska Natalia, Baka Zuzanna, Mazur Marta, Piorun Karolina, Sadowska Roksana, Sikora Klaudia, Słowik Zofia, Świć Monika, Tarasińska Natalia, Wiśniewska Weronika.




Chłopcy klasy trzeciej: Bliźniuk Krystian, Bodzak Bartosz, Borowiec Rafał, Budzyła Wojciech, Budzyński Jakub, Joński Damian, Karwowski Szymon, Kusyk Arkadiusz, Samborski Wojciech, Wiński Jakub.




W klasie II  „a” zajęcia  z  dziewczętami prowadzą;  mgr Stanisława  Pasieczna  (szkolenie siatkarskie) i mgr Agnieszka Kwiecińska (szkolenie ogólne). Zajęcia z chłopcami prowadzą; mgr Dariusz Korzeniewski (szkolenie z piłki nożnej) i mgr Izabela Czupryn (szkolenie ogólne).




Dziewczęta klasy drugiej: Bakun Weronika, Drabik Emilia, Drabik Julia, Duklewska Weronika, Malinowska Zuzanna, Małyszek Liwia, Monik Wiktoria, Przysiężniak Paulina, Ropiak Kornelia, Szmerło Wiktoria, Szymbor Sandra, Tuszyńska Julia.




Chłopcy klasy drugiej: Borowiec Mateusz, Gański Patryk, Karaś Kamil, Kiepura Jakub, Kuter Krystian, Latała Adrian, Obuchowski Wiktor, Pelica Jan, Piórowski Tomasz, Stankiewicz Jakub, Zakrzewski Krystian.



Rok szkolny 2014/2015

KLASA  III „A” -  sportowa

Wychowawca – mgr Stanisława Pasieczna


Klasa III „a” sportowa liczy 11 dziewcząt i 11  chłopców.

W trzyletnim cyklu  szkolenia sportowego realizuje program z piłki siatkowej dla dziewcząt  i  piłki nożnej dla chłopców.

Zajęcia prowadzą: mgr Stanisława Pasieczna (instruktor piłki siatkowej) szkolenie ogólnorozwojowe i specjalistyczne z piłki siatkowej, mgr Dariusz Korzeniewski (instruktor piłki nożnej) szkolenie ogólnorozwojowe i specjalistyczne z piłki nożnej.



Lista  chłopców klasy III „a”.
Budzyła Szymon,  Drożyński  Filip, Duda Mateusz, Dudek Kacper,  Gwóźdź Adrian, Kot Sylwester,  Kowalczyk Dominik, Malec Dawid, Molesztak Szymon, Walkowski Szymon, Wróbel Michał.


Lista dziewcząt klasy III „a”.
Ciepłowska Klaudia, Czyżak Kamila, Duda Adrianna, Jóźwiak Aleksandra, Kolbus Anna, Krępacka Kamila, Marcyniuk Aleksandra, Pelica Barbara, Respond Eliza, Winiarska Karolina, Wójcik Weronika.



KLASA II „A” - sportowa

Wychowawca – mgr Edyta Gwarda


Klasa II „a” liczy 12 dziewcząt i 9 chopców.

W trzyletnim cyklu szkolenia sportowego realizuje program z piłki siatkowej dziewcząt i piłki nożnej chłopców.

Zajcia prowadzą mgr Izabela Czupryn (instruktor piłki siatkowej) - szkolenie z piłki siatkowej, mgr Agnieszka Kwiecińska  szkolenie ogólnorozwojowe, mgr Piotr Włodarski szkolenie ogólnorozwojowe i specjalistyczne z piłki nożnej.


Dziewczęta  klasy II „a”.
Arciszewska Natalia, Baka Zuzanna, Chabros Emilia, Mazur Marta, Piorun Karolina, Sadowska Roksana, Sikora Klaudia, Słowik Zofia, Spodar Weronika, Świć Monika, Tarasińska Natalia,  Wiśniewska Weronika.



Chłopcy  klasy II „a”.
Bliźniuk  Krystian, Bronowicki Rafał, Budzyła Wojciech, Ciupak Bartłomiej, Joński Damian, Karwowski Szymon, Kusyk Arkadiusz, Samborski Wojciech, Wiński Jakub.

KLASA I „A” - sportowa
Wychowawca – mgr Agnieszka Osowska




W klasie I a uczą następujący nauczyciele:
•    Agnieszka Kwiecińska – szkolenie siatkarskie
•    Dariusz Korzeniewski – szkolenie w piłce nożnej
Szkoleniem ogólnym zajmują się:
•    Stanisława Pasieczna – dziewczęta
•    Piotr Włodarski – chłopcy

Uczniowie klasy I a:
Mateusz Borowiec, Julia Drabik, Emilia Drabik, Weronika Duklewska, Patryk Gański, Kamil Karaś, Jakub Kiepura, Krystian Kuter, Adrian  Latała, Zuzanna Malinowska, Liwia Małyszek, Wiktoria Monik, Jan Pelica, Tomasz Piórowski, Paulina Przysiężniak, Kornelia Ropiak, Jakub Stankiewicz, Wiktoria Szmerło, Sandra Szymbor, Julia Tuszyńska, Krystian Zakrzewski.






Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Rok szkolny 2016/2017

Wirtualny spacer
po szkole

Patronat UMCS

Certyfikat Powiatowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie w Łęcznej

>>Informacje

DYPLOM
''Złotej Szkoły''

Młode talenty
Film z VI Koncertu Młodych Talentów