Nawigacja
* Strona Główna
* Galeria zdjęć
* Download
* Kontakt do nas
* Kontakt
Patronat UMCS
Umowa patronacka z UMCS
Współpraca z UMCS
Społeczność szkolna
Dyrekcja
Nauczyciele
Pedagog i psycholog
Klasy i wychowawcy
Rodzice
Nasza szkoła
Dokumenty szkolne
Baza lokalowa
Historia
Patron
Osiągnięcia uczniów
Nasi najlepsi
Biblioteka
Wydarzenia biblioteczne >
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica
PaT
SK PCK
Wolontariat
Klasy integracyjne
Klasy integracyjne >
Nasza codzienność >
Historia klas integracyjnych
Świetlica terapeutyczna
Klasy sportowe
Klasy sportowe
Aktualnosci sportowe >
Błękitna Szkoła
Biała Szkoła
Organizacja roku szkol.
Kalendarz roku szkolnego
Plan lekcji 2017/18
Wykaz podręczników
Samorząd Uczniowski
Skład SU
Działalność SU >
Archiwum SU
Klub "YOLO"
Regulamin klubu
Działalność klubu

Młode talenty
Polecane strony
Użytkownik strony
BIP szkoły
Skład Samorzadu

ROK SZKOLNY 2016/2017
SKŁAD RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

PRZEWODNICZĄCA – JUSTYNA WIŚNIEWSKA
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO –
ALEKSANDRA BICZ
SKARBNIK – ANITA WOJCIECHOWSKA
SEKRETARZ – DOMINIK BEDNARCZYK





ROK SZKOLNY 2015/2016
SKŁAD RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

1. PRZEWODNICZĄCA - JAREMEK PAULINA



2. ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ - BUDZYŁA WOJCIECH


3. SKARBNIK - MITRUS NATALIA


4. SEKRETARZ - ZAKASZEWSKA IZABELA




ROK SZKOLNY 2014/2015
SKŁAD RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

1. Adrian Kołtunik – przewodniczący




2. Krzysztof Wójcik – zastępca przewodniczącego



3. Aleksandra Kozyra – skarbnik



4. Weronika Wójcik – sekretarz






ROK SZKOLNY 2013/2014

SKŁAD RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO


1. Orzeł Adrianna – przewodnicząca




2. Kołtunik Adrian – zastępca przewodniczącej

 

3. Kozyra Aleksandra – skarbnik


 

4. Mróz Kamila - sekretarz



Sekcje Samorządu Uczniowskiego:

  • Sekcja artystyczna
    Opiekę nad sekcją sprawują: Pani Krystyna Gołofit,  Pani Maria Hawrylak
  • Sekcja charytatywna
    Opiekę nad sekcją sprawują: Pani Aneta Lipińska, Pani Urszula Bojarska
  • Sekcja sportowa
    Opiekę nad sekcją sprawują: Pani Stanisława Pasieczna,  Pani Izabela Czupryn
  • Wolontariat
    Opiekę sprawują: Pani Magdalena Bączek, Pani Elżbieta Gładosz

 

 


ROK SZKOLNY 2012/2013

SKŁAD RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

1. Iwanek Milena – przewodnicząca



2. Kamiński Wojciech – zastępca przewodniczącej



3. Iwaniak Ada – skarbnik



4.    Orzeł Adrianna – sekretarz



SEKCJA DEKORACYJNA – opiekun mgr Krystyna Gołofit

1. Dąbrowska Klaudia
2. Okoń Angelika
3. Dubrownik Wiktoria
4. Golan Monika
5. Orzeł Adrianna

SEKCJA CHARYTATYWNA – opiekun mgr Aneta Lipińska

1. Kierepka Ewa
2. Kowalczyk Eliza
3. Orysz Patryk
4. Szymanek Justyna
5. Rembisz Andżelika
6. Śmiech Aleksandra
7. Seroka Kamila
8. Szabłowska Marlena
9. Grudzień Weronika
10. Bartosz Patryk
11. Nakielski Marcin

SEKCJA SPORTOWA – opiekun mgr Stanisława Pasieczna, mgr Agnieszka Osowska

1. Rembisz Andżelika
2. Orysz Patryk
3. Turewicz Miłosz
4. Walenda Kinga
5. Kamiński Wojciech

SEKCJA ORGANIZACYJNA – mgr Dariusz Korzeniewski

1. Iwaniak Ada
2. Walenda Kinga
3. Zub Patrycja
4. Kamiński Wojciech
5. Niećko Wojciech
6. Szymanek Justyna



ROK SZKOLNY 2011/2012

SKŁAD RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

  1. Kinga Radko – przewodnicząca
  2. Kacper Polak – zastępca
  3. Milena Iwanek – skarbnik
  4. Adrianna Grzebała – sekretarz
Opiekun SU – dr Maria Hawrylak

Opiekunowie sekcji:
  1. Sekcja plastyczna – mgr Krystyna Gołofit
  2. Sekcja sportowa – mgr Stanisława Pasieczna, mgr Agnieszka Osowska
  3. Sekcja charytatywna – mgr Aneta Lipińska



Rok szkolny 2010/2011


SAMORZĄD UCZNIOWSKI GIMNAZJUM NR 2


OPIEKUN SAMORZĄDU: dr Maria Hawrylak


SKŁAD RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:


1.Florek Aleksandra – przewodnicząca


2.Cichosz Paweł – zastępca przewodniczącej


3.Ładziak Martyna – skarbnik



4.Onyszko Ilona – sekretarz



SEKCJE:

SEKCJA PLASTYCZNA
OPIEKUN: mgr Krystyna Gołofit
PRZEWODNICZĄCA SEKCJI: Pachla Marta


1.Chmiel Katarzyna
2.Czarnacka Kinga
3.Kobela Magda
4.Kusyk Klaudia
5.Kwiatoń Natalia
6.Kuźmicz Alicja
7.Ładziak Martyna
8.Osiecka Agnieszka
9.Śliwa Dawid
10.Wiechnik Jacek
11.Wójcik Patrycja

SEKCJA PORZĄDKOWA
OPIEKUN: mgr Agnieszka Osowska
PRZEWODNICZĄCA SEKCJI: Alicja Kuźmicz


1. Bielecka Klaudia
2. Dużyńska Jolanta
3. Florek Aleksandra
4. Korszla Magdalena
5. Ładziak Martyna
6. Pachla Marta
7. Śmiech Aleksandra

SEKCJA CHARYTATYWNA
OPIEKUN: mgr Aneta Lipińska
PRZEWODNICZĄCA SEKCJI: Monika Jędruszak


1. Chabros Aleksandra   
2. Grzebała Adrianna
3. Iwanek Milena
4. Jaremek Milena
5. Jaskułecka Paulina
6. Kaczor Magdalena
7. Kaźmierczak Izabela
8. Kiszka Ewa
9. Majewska Izabela
10. Marciniak Elżbieta
11. Obuchowska Aleksandra
12. Onyszko Ilona
13. Pachulec Olga
14. Radko Kinga
15. Sarzyńska Emilia
16. Świrk Weronika

SEKCJA SPORTOWA
OPIEKUN: mgr Stanisława Pasieczna
PRZEWODNICZĄCY SEKCJI: Dominik Śmiech


1.Amermajster Piotr
2.Florek Aleksandra
3.Gamla Szymon
4.Góźdź Dagmara
5.Juszczyk Ewa
6.Juszczyk Jacek
7.Koziar Małgorzata
8.Koziar Marta
9.Kuźmicz Alicja
10. Nawrocki Michał
11. Pac Edyta
12. Pachla Marta
13. Rembisz Andżelika
14. Ropiak Norbert
15. Rzechota łukasz
16. Vatseba Ivan
17. Walenda Kinga
18. walkowski Damian
19. Wiśniewska Dominika


SEKCJA KULTURALNA
OPIEKUN: mgr Magdalena Majdańska
PRZEWODNICZĄCA: Aleksandra Warzyszak


1.Juszczyk Ewa
2.Kowal Natalia
3.Kiszka Ewa
4.Lepionka Kamil
5.Majewska Izabela
6.Opolski Emilian
7.Pac Edyta
8.Seroka Kamila
9.Szymanek Justyna
10. Śliwa Dawid
11. Śmiech Aleksandra
12. Walenda Kinga
13. Wiechnik Jacek


Rok szkolny 2009/2010

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Maria Hawrylak
Agnieszka Osowska


Skład Samorządu Uczniowskiego
Gimnazjum nr 2 w Łęcznej



Piotr Pisarczyk
– Przewodniczący SU


Patrycja Pałac
–  Zastępca Przewodniczącego SU


Milena Mudy
-  Sekretarz SU


Alicja Kuźmicz
– Skarbnik SU



Sekcja sportowa – opiekun S. Pasieczna

Grzegorz Rewucki – przewodniczący
Ivan Vatseba
Michał Rojek
Marek Janusiewicz
Weronika Morawska
Patrycja Pałac
Edyta Pac
Joanna Wasil
Małgorzata Assman
Agata Mazur
Piotr Pisarczyk
Łukasz Rzechota
Adrian Prącik
Przemysław Kowalski

Sekcja kulturalna – opiekun M. Majdański

Agata Kociołkiewicz – przewodnicząca
Sabina Krupińska
Milena Mudy
Edyta Pac
Zuzanna Kowalska
Żaneta Tymoszczuk
Patrycja Pałac
Weronika Morawska
Sebastian Kawalec
Ewa Juszczyk
Iza Majewska


Sekcja charytatywna – opiekun A. Lipińska

Żaneta Tymoszczuk – przewodnicząca
Patrycja Pałac
Edyta Pac
Weronika Czerska
Kinga Michalak
Aleksandra Obuchowska
Paula Panasiuk
Martyna Pawłowska
Iza Majewska
Liwia Pudło

Sekcja porządkowa – opiekun K. Gołofit

Patrycja Pałac – przewodnicząca
Żaneta Tymoszczuk
Kacper Szymanek
Konrad Putek
Paweł Siwiec
Michał Karczmarczyk
Eryk Kurowski
Edyta Pac
Zuzanna Kowalska
Mateusz Krukowski
Paula Panasiuk
Alicja Kuźmicz
Natalia Pielesz
Karolina Krysa

Sekcja plastyczna – opiekun A. Osowska

Weronika Morawska – przewodnicząca
Milena Mudy
Anita Wójcik
Klaudia Kaźmierczak
Patrycja Wolska
Sebastian Kawalec
Martyna Pawłowska
Iza Majewska
Liwia Pudło
Natalia Kowal
Zuzanna Kowalska
Marcin Biegajło
Dawid Śliwa
Jacek Wiechnik
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Rok szkolny 2016/2017

Wirtualny spacer
po szkole

Patronat UMCS

Certyfikat Powiatowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie w Łęcznej

>>Informacje

DYPLOM
''Złotej Szkoły''

Młode talenty
Film z VI Koncertu Młodych Talentów